· 

Biljartclinic 23 Januari 2024 (Afgelast)

Foto: Chris Fasseur (Voorzitter)
Foto: Chris Fasseur (Voorzitter)

LET OP: Wegens afhaken van aantal deelnemers is deze activiteit geschrapt!

 

Zoals we vorig jaar een groep van 14-16 senioren uit Den Bosch hebben ontvangen, zo gebeurt dat nu voor een tweede keer. Was het in 2023 een Probusgroep, nu ontvangen we een groep van de Bossche Sociëteit. In overleg met ons bestuur en de leider van de Commissie Wedstrijden en Regie is gekozen voor de dinsdagmiddag en wel op de 23e januari. De gasten - allemaal oudere mannen - krijgen onder leiding van voorzitter Chris Fasseur een demonstratie biljarten. Daarna is er gelegenheid voor hen zelf te biljarten. Hiervoor zijn de tafels 3, 4, 5 en 6 gereserveerd. Bij elke tafel is een lid van onze vereniging aanwezig om zaken in goede banen te leiden. Deze biljartclinic is niet alleen erg leuk voor de gasten, maar ook goed voor onze biljartvereniging. Voorzitter Chris vertelt eerst over de geschiedenis van de biljartsport, waarna hij een korte demonstratie verzorgt. Dit is een goed voorbeeld van positieve reclame voor de biljartsport en ook voor onze club in het bijzonder.