· 

Trotse aankondiging!

Nieuwe website 't Ivoor

Omdat de tijd en ontwikkelingen niet stilstaan, is het tijd ook onze website in een nieuw jasje te steken. Trots melden wij dat onze geheel nieuwe website vanaf heden 15 december 2023 online staat. Niet alleen het uiterlijk van de website, maar ook de functionaliteiten zijn flink op de schop gegaan. 

 

't Ivoor is afgelopen jaren enorm gegroeid. Niet alleen fysiek, maar ook op het gebied van professionaliteit. Met deze professionalisering in het achterhoofd en het oog op de toekomst, werd het dan ook echt tijd onze website grondig aan te pakken. Naast een ander uiterlijk blijft het voornaamste doel onze leden en andere bezoekers te informeren over wat onze mooie vereniging allemaal te bieden heeft. 

 

Veel van onze clubleden hebben meegeholpen aan de realisatie van de nieuwe website. Wij willen hen (nogmaals) bedanken voor hun medewerking. Zonder die fijne ondersteuning kunnen wij onze nieuwe website niet realiseren!